Dobos Sándor, 2019.06.01. | Vízilabda

A második osztályozó mérkőzésen is győzött a Vasas a Nagykanizsa ellen.

OB I, osztályozó, 2. mérkőzés:

Kanizsa VSE–VasasPlaket 7-13 (2-4, 0-4, 4-2, 1-3)
Gólszerzők: Szabó B. 4, Halek 2, Miklós L. 2, Sélley-Rauscher 2, Simon H., Bencz, Takács, illetve Dobay G. 2, Knézy 2, Fodor R. 2, Salamon A.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0 a VasasPlaket javára.

Meggyőző volt a Vasas játéka a Kanizsa ellen az osztályozó első mérkőzésén, így arra lehetett számítani, hogy ugyanez lesz a helyzet a visszavágón is.

Így lett, félidőben már 8-2-re vezetett csapatunk, s bár a harmadik negyedet elvesztették a fiúk, a végén visszajött a hatgólos különbség.

Mindez azt jelenti, hogy 2-0-val megnyertük a párharcot, és a következő szezonban is az OB I-ben játszunk.

A keretben történő változásokról, a következő szezon csapatáról és az edzői stábról a napokban adunk majd információkat.